Dikkat Dağınıklığı Hiperaktivite Disleksiye Eğlenceli Çözüm

Profesyonel Lisans

Play Attention Uzman Lisansı

Danışanlarınıza, daha fazla seçenek sunarak, ilk yılda gelirinizi artırın.

Her sene yeni bir lisans ücreti olmadığı için muhtemelen ilk yıl kendi masrafını ödeyecektir.

Play Attention, kullanımı kolay olan ve erişimizin şimdi mümkün olduğu entegre edilmiş eksiksiz bir sistemdir. Play Attention Uzman Lisansı satın alarak, davranış sorunlarını ortadan kaldırmaya tasarlanmış kapsamlı bir davranış şekillendirme programı uygulayabileceksiniz ayrıca dünyanın lider dikkat eğitimi programını kullanıyor olacaksınız.

Bilişsel Beceriler & Veriler

Bilişsel beceri eğitimi entegre edilmiş, en kapsamlı dikkat geliştirme programı olarak, Play Attention, danışanlarınızın ve öğrencilerinizin beceri tabanlı bilişsel ve davranışsal verilerini kaydetmenizi sağlar. Verimliliği göstermek ve bilişsel beceriler ve davranışlara pekiştireç sağlamak için her öğrencinin verilerini detaylı raporlar ve grafikler olarak çıktı alabilirsiniz.

Hepsi burda

Play Attention’ı hızlı ve etkili bir şekilde kullanabilmeniz için gerekli olan yazılım, kol cihazı, arayüz kutusu, bluetooth cihazı, kullanıcı kılavuzu, davranış şekillendirme tabloları, bütün davranış yönetimi materyalleri, ücretsiz teknik desteği, telefonda uzman eğitimi, interaktif ses ve video klipler ve sınırsın kullanıcı lisansı yani her şey size verilmektedir.


FACEBOOK YORUMLARI