Dikkat Dağınıklığı Hiperaktivite Disleksiye Eğlenceli Çözüm

Eğitmen Soruları

Okulda programı kullanmak için ekstra personel gerekli midir? Diğer okullar nasıl kullanıyorlar?

Play Attention koçu olmayı öğrenmek çok kolaydır. Her okul kendi personelinin durumuna göre programı farklı kullanmaktadır. Şimdiye kadar okullar, özel eğitim öğretmenlerini, sınıf öğretmenlerini, öğretmen asistanlarını, rehber öğretmenleri, okul psikologlarını ve gönüllü velileri eğitti. Play attention Türkiye size kendi programınızı ayarlamanıza yardım eder. Daha fazla bilgi için 0216 408 1212 yi arayın.

Yazılımı okulumuzun internet ağına koyabilir miyiz?

Evet. Yazılım ağa yüklenebilir ama lütfen her bilgisayar için ayrı kol cihazı ve arayüz kutusu gerekli olduğunu unutmayın.

Okul yılının başında mı başlamak zorundayız? Yaz tatili gelince ne olur?

Eğitimin okul yılının başında başlaması zorunlu değildir. Öğrenilen becerilerin yaz tatilinde akılda tutulmasından emin olacak şekilde erken başlanması tavsiye edilir. Birçok okul yaz dönemi için özel bir eğitim programı tavsiye eder. Eğer Play Attention, okul yıl sonunda satın alındıysa, yaz tatili koçların, programın kullanımında kendilerini geliştirmeleri için iyi bir fırsat olur.

Ebeveyn/öğretmen stratejileri için destekleyici materyaller var mı?

Ebeveyn/öğretmen stratejileri için Play Attention’de tam destekleyici materyaller bulunmaktadır. Ebeveyn ve öğretmenlerin Play Attention eğitimini desteklemeleri çok önemlidir.


FACEBOOK YORUMLARI