Dikkat Dağınıklığı Hiperaktivite Disleksiye Eğlenceli Çözüm

Sipariş Soruları

Play Attention paketinde neler bulunur?

Profesyonel paketi: Yazılım, BodyWave kol cihazı, arayüz kutusu, Bluetooth cihazı, kullanıcı kılavuzu, davranış şekillendirme tabloları, tüm davranış yönetimi malzemeleri, ücretsiz teknik destek, telefonda kapsamlı eğitim, ses ve video destekli etkileşimli kılavuz ve sınırsız kullanıcı lisansı.

Ev paketi: Yazılım, BodyWave kol cihazı, arayüz kutusu, Bluetooth cihazı, kullanıcı kılavuzu, davranış şekillendirme tabloları, tüm davranış yönetimi malzemeleri, ücretsiz ve teknik destek, telefonda kapsamlı eğitim, ses ve video destekli etkileşimli kılavuz ve 2 kullanıcı lisansı

Kullanıcı lisansı, programı yasal olarak kullanabilecek kullanıcı sayısını gösterir. Profesyonel pakette sınırsız, ev paketinde 2 kullanıcı lisansı vardır. Ev paketi için daha fazla lisans satın alınabilir.

Nasıl sipariş verebilirim?

0216 4081212 numaralı telefonunu arayarak telefondan sipariş verebilirsiniz.Sipariş için kredi kartı bilgileriniz talep edilebilir.

Play Attention için ne kadar ödeme yapılır?

Tam özellikle ve profesyonel destekli ev programları,daha az ücretle başlar. Profesyonel bir öğretmen, Play Attention’dan en yüksek verim almanız için size yardım eder.

Esnek fiyatlandırma seçeneklerimiz bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için 0216 4081212 yi arayın. Fiyatlar profesyonel kullanım için ve ev kullanımı için farklıdır. Ofis mesai saatleri hafta içi, 10:00-18:00 arasıdır.

Yurt dışı satışlarda fiyatlandırma, vergiler, kargo vb. ücretlerden dolayı farklı olabilir.


FACEBOOK YORUMLARI