Dikkat Dağınıklığı Hiperaktivite Disleksiye Eğlenceli Çözüm

Sheer Genius

Dikkat eğitiminin en güvenileni şimdi daha iyi oldu. Play Attention, şimdi, Sheer Genius teknolojisini kullanıyor. Sheer Genius, Play Attention ailesinin sanal bir üyesidir. Play Attention ile siz de uzmanlardan oluşan bir ailenin üyesi oldunuz. Sheer Genius, sizinle, evde, ofiste ve öğrenme merkezinde sizinle birlikte çalışıyor. Ayrıca, sertifikalı bir uzman sizin gerçek yaşam koçunuz olacak.

Sheer Genius, Play Attention’da şunları yapıyor:

  • Performansı artırmak için ulaşılabilir hedefler belirler
  • Size Başlangıç, Orta ve İleri seviyelere geçmenizi söyler
  • Sorunlu davranışları tanımlamaya ve düzeltmeye yardım eder
  • Otomatik uyumlu bir algoritma kullanarak, size meydan okur
  • Motivasyon için harcanabilir puanların biriktiği bir banka sistemi oluşturur
  • Kişisel hedef belirlemeyi öğretmek için ortam oluşturur
  • Özgüvendeki gelişimin ve değişimin kaydını
  • Veri toplar ve kolay anlaşılabilir grafikler yapar

 

Play Attention ne kar akıllı? Gerçekten akıllı, tamamen dahi(sheer genius). Play Attention, içinde Sheer Genius adında bir koça sahip.

Biliyoruz ki hayatınız yoğun bu yüzden Play Attention’ı kullanımı kolay yaptık, dahası en iyi koç sistemimizi programın içine koyduk. 30 yıllık tecrübemizi Play Attention’a yerleştirdik böylece yanınızda bir koç oturuyor gibi hissedeceksiniz.

Bir oyun oynayın. Başlangıç seviyesinden başlayın. Seviyede ustalaşınca, Sheer Genius size orta seviyeye geçmenizi söyleyecek ve sonra ileri seviyeye.

Her oyun sırasında, Sheer Genius, arka planda çalışır ve sizin nasıl oynadığınızı izler. Sonra bir sonraki oturumda performansınızı artırmak için ulaşılabilir hedefler belirler.

Sheer Genius sanal koçu, davranış sorunlarını tespit etmeye yardım eder. Sonra, problemli davranışları azaltmak için davranışsal hedefler belirler. Bu, hayatınızda kontrolü ele almanıza yarayan harika bir davranış şekillendirme sistemidir. Ceza yok, bağırma yok, gözyaşı yok.

Sheer Genius ne kadar dikkat ettiğinizi izler. Her seferinde biraz daha fazla dikkatinizi vermeniz için size meydan okur. Eğer oyun çok zor olursa, hedefleri tekrar belirler ve sonra tekrar meydan okur. Bu meydan okuma sisteminin parçası olursunuz ama asla başarısız olmaya ya da hayal kırıklığı yaşamaya izin verilmezsin. Bu, Sheer Genius’un otomatik uyumlu algoritma sistemiyle yapılır.

Hem kısa dönemli hem uzun dönemli ödüller öğrenme için çok önemlidir. Sheer Genius, motivasyon için hemen ödüle dönüştürülebilen puanların biriktiği bir banka sistemiyle olumlu davranışı cesaretlendirir.

Sheer Genius’un bundan daha akıllı olamayacağını mı düşünüyorsunuz? Sheer Genius, ayrıca, gelişim ve değişimlerin kaydını tutar, veri toplar ve anlaşılabilir grafikler oluşturur.

Eğer her şeyi denediyseniz, iyi bilirsiniz ki dikkat sorunlarını tek başına çözemezsiniz. İşte çözümünüz: Sheer Genius.

Daha fazla bilgi için bizi arayın. 0216 408 12 12


FACEBOOK YORUMLARI